Lakiery hybrydowe + KONKURS | LA ROSA

czwartek, 29 marca 2018


Dzisiaj kochane chciałabym Wam przedstawić jedne z moich ostatnich nowości. Są to lakiery hybrydowe firmy La rosa. Marka ma w swojej ofercie 108 lakierów hybrydowych i nie tylko. Dzisiaj głównie chciałabym się skupić na nich. Miałam możliwość wybrać sobie 5 kolorów do przetestowania. Jak dla mnie kolorów jest aż za dużo, ponieważ bardzo ciężko było mi się zdecydować i wybrać tylko 5 kolorów. Dzięki uprzejmości firmy, mogę dla Was zorganizować konkurs - o nim trochę później :)


Wybrałam kolor 024 - piękny, letni miętowy kolor, 105- nudziakowo beżowy róż, 054- bordowo,brązowy, 076- szerosrebrno brokatowy kolor, 059- piękny chabrowy, niebieski kolor
dodatkowo w zestawie miałam Top No Wipe. 
 

To co mi się w nich podoba, to to, że kolor lakieru jest bardzo zbliżony w moich przypadkach do etykietek na pędzelku. Możemy w 90% sugerować się kolorem na opakowaniu z rzeczywistym kolorem. Pędzelek jest długi, pędzelek - raczej szeroki. Konsystencja wydaje mi się idealna, lakier nie jest ani za rzadki, ani za gęsty. Na wzorniku przedstawiłam dwie warstwy lakieru. Jak dla mnie krycie na duży plus.KONKURS! 

Razem z firmą La Rosa, która jest sponsorem nagród, chcielibyśmy zaprosić wszystkich do wzięcia udziału w  konkursie!

Do wygrania są 4 nowe lakiery hybrydowe widocznie poniżej na zdjęciu: 041, 039, 063, 029. 
Aby wziąć udział w konkursie należy być publicznym obserwatorem mojego bloga, oraz zaobserwować facebook firmy Larosa. tutaj klik!
Zasady: Pod tym postem napisz w kilku zdaniach, który z tych kolorów użyłabyś jako pierwszy podczas manicure i dlaczego?
Wzór komentarza pod postem:
Obserwuje blog jako:
Obserwuje facebook Larosa jako: 
Zadanie konkursowe:

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w tym poście po zakończeniu konkursu!

Termin zgłoszeń od dnia 29.03.2018 do dnia  06.04.2018
Ogłoszenie wyników 07.04.2018!
 

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia