Stylograf do paznokci | Semilac

czwartek, 28 kwietnia 2016


Witajcie robaczki!

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić nowość firmy Semilac. Jest to bardzo przydatne urządzenie podczas stylizacji paznokci! Mowa o ideale - Stylografie klik. Jeżeli jeszcze nie czytaliście opinii na temat tego urządzenia, koniecznie przeczytaj!! UWAGA MOŻNA SIĘ ZAKOCHAĆ!


Idealne urządzenie do tworzenia wzorków za pomocą farbek akrylowych, akwarelowych oraz tuszy kreślarskich. Dzięki trzem wymiennym końcówkom mamy możliwość tworzyć wzorki o rożnej grubości, co pozwoli nam urozmaicić nasz manicure.
Stylograf jest bardzo estetycznie i dobrze wykonany. Diamenciki w górze stylografu są idealnym wykończeniem minimalistycznego wyglądu. Dodają uroku i wdzięku prostocie. Firma dzięki, takim dodatkom pokazuje, że w swoje produkty wkładają wiele serca, aby zadowolić każdą klientkę!
Mnie w całości kupił ten stylograf. Jeszcze nigdy się tak nie cieszyłam z takiego dodatku, który pozwoli mi trenować, trenować i tworzyć.


Przyznam, że nie znalazłam, żadnego postu w internecie dotyczącego tego produktu. Nie wiedziałam za bardzo jak tego używać, ani jak to ugryźć. Zakupiłam tusz kreślarski firmy Rotring, używany przez Akademię Semilac. Zakupiłam go w moim papierniczym za 11,90/23 ml. Mamy wiele kolorów tego produktu jednak ja wybrałam neutralny czarny.


Malowanie naszym sprzętem zaczynamy po nałożeniu dwóch warstw naszego koloru, utwardzając je w lampie. Następie wylewamy krople tuszu kreślarskiego na sreberko, plastik cokolwiek macie pod ręką, byle nie papierowego, bo Wam przecieknie.  Następnie przykładamy końcówkę do naszego tuszu namaczając ją. UWAGA! Nie używajcie do tego siły. Delikatnie przykładamy i działamy! Warto sobie spróbować pierw na kartce czy produkt już się nabrał. Kiedy widzimy, że pisze to do dzieła!

Tworzymy! Moje wzorniki były pokryte już topem dlatego tusz się slizgał. Chciałam tylko zaprezentować krok po kroku. U was gdy nałożycie produkt, macie wolną rękę. Jednak, gdy Wam coś nie wyjdzie, możecie zmyć wzór cleanerem. Gdy już wasz wzorek gotowy - ja dla pewności wkładam palucha do lampy na 30 sekund, aby mieć pewność, że tusz mi wysechł - nakładam delikatnie, cienką warstwe TOPu. Utwardzam lampą i gotowe!

Dzięki stylografowi możecie tworzyć wzory, pisać i przelewać wasze inspirację na paznokcia! Tusz nie wyblaka, moja siostra ma wzorek stworzony od 10 dni i wszystko się trzyma.

A wy kochane macie, stosujecie, lub planujecie zakupić stylograf? Ja na dniach przeszperam internet i będę się uczyć i tworzyć wzorki! Choć już po pierwszym razie stosowania na mojej siostrze jestem zachwycona tym produktem! Teraz ozdoby będą przyjemnością, bo przyznam, że nie miałam cierpliwości stosować pędzelków, bo żaden z nich nie był idealny! Jak nie jakiś minimalny włosek odstawał w jedną stronę, to po użytku i po oczyszczeniu pędzelka produkt mi zasychał i pędzelek szedł do kosza!


Całusy i życzę miłego wolnego!

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia