Klipsy do paznokci | Natura

środa, 28 października 2015


Witajcie robaczki kochane!

Chciałabym się Wam pochwalić moim nowym zakupem. Od dawna już o tym myślałam, ponieważ widziałam wiele opinii na ten temat. 
Chcę Wam przedstawić innowacyjne klipsy do paznokci.
Służą one do usuwania żelu UV, lakieru hybrydowego, akrylu, brokatu lub lakieru do paznokci. Ściąganie przebiega szybko i sprawnie, bez konieczności używania folii aluminiowej lub zdrapywania lakieru brokatowego na siłę :)


Klipsy są dostępne na internecie, jednak przeczytała u jakieś blogerki, że zakupiła te klipsy w Drogerii Natura. No i pięknie znalazłam je! Koszt tych klipsów / jednego opakowania gdzie znajduje się 5 szt to  9,99zł. Zakupiłam sobie od razu dwie sztuki :)

 Sposób użycia jest bardzo prosty. Wystarczy nasączyć wacik zmywaczem lub acetonem i nałożyć wacik na paznokcia. Włożyć paznokcia do klipsa i czekać! Ja przy ściąganiu hybryd czekałam ok 10 minut. Z jednego paznokcia lakier zszedł mi bardzo ładnie, a z drugiego musiałam troszkę poskrabać, bo hybryda trzymała się za bardzo. Teraz mój paznokieć jest w troszkę opłakanym stanie :D

Musicie same określić ile czasu jest Wam potrzebne do zmycia lakieru :)


Uważam, że jest to świetny produkt. Zawsze męczyłam się ze ściaganiem lakierów brokatowych i za każdym razem zarzekałam się, że więcej nie pomaluję paznokci, ponieważ musiała spędzić sporo czasu żeby zdrapać lakier... Jest to super opcja na ściaganie lakieru hybrydowego nie tylko u rąk ale i u stóp. Moja mama jest bardzo zadowolona, bo nie wyobrazała sobie ściagania lakieru w miseczce, tylko sama zaczęła je zdrapywać!  Jedynym minusem może być to, że podczas nałożenia klipsów, nie da rady nic robić. Uważam, że to nic nie robienie jest cudowne niż męczenie się i poświęcanie czasu na samodzielne ściąganie lakieru :)

A wy kobietki jesteście szczęśliwymi posiadaczkami klipsów do ściagania lakieru?
Jakie są wasze sposoby na ściaganie lakierów brokatowych ? :)

Buziaczki i życzę Wam ciepłych dni! :)Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia