Odżywka do rzęs Revitalash | Plazanet

wtorek, 2 lutego 2016


Witajcie robaczki!

Przychodzę dzisiaj do Was z odżywką do rzęs Revitalash Advanced.

Dzięki współpracy z firmą Plazanet KLIK DO STRONY miałam niezmierną przyjemność przetestować odżywkę i zrecenzować ją dla Was. 


"Revitalash Advanced jest przetestowanay dermatologicznie, oftalmologicznie, nie wywołuje alergii, nie powoduje podrażnień ani zmian a kolorze siatkówki. Nowa bardziej zaawansowana i gęsta formuła powoduje, że odżywka nie sączy się na powierzchnię oka i można ją bezpieczniej aplikować tuż u nasady rzęs.  Skład zawiera aktywne molekuły pochodnych nienasyconych kwasów karboksylowych, wyciągi roślinne m.in palma sabałowa, żeń szeń, zielona herbata, pszenica, nagietek lekarski, uzupełnione o działanie aktywnych nanapeptydów."

Produkty Revitalash w gabinecie medycyny estetycznej, kosmetycznym i spa daje możliwość interakcji i weryfikacji oczekiwanych efektów, liczy się 100% zadowolenia z kuracji.


Dostałam przepiękne pudełeczko, dobrej jakości wraz z imienną kartką, która wpłynęła na mnie bardzo pozytywnie! Jeszcze nigdy nie dostałam tak personalizowanego pudełka, gdzie czuję, że ktoś przygotowywał go z myślą o MNIE, a nie o kimś innym. W pudełku znajdowały się ulotki odnośnie produktów Revitalash, cennik, notatnik z logo, długopis z logo, i trzy herbatki Plaza Angels -Żurawinowa Moc, oraz najważniejsza kwestia odżywkę.

Opakowanie odżywki jest bardzo ładnie i elegancko wykonane. Wydaje mi się, że jest w metalowym opakowaniu. Moja odżywka ma pojemność 1.0ml.
Przedział odżywek jest od 2ml - 250zł oraz 3,5ml - 330zł
Odżywka wygląda jak eyeliner. Jest łatwa w obsłudze. Odżywka nie jest rzadka, nic nie spływa, nic się nie ciągnie.


Znaczną poprawę wyglądu rzęs widać już po 3 tygodniach stosowania. Ponad 97% badanych zauważyło znaczną poprawę wyglądu rzęs. Ponad 94% stwierdziło, że ich rzęsy są bardziej witalne i pełne młodość.
Pierwszy rezultat można zaobserwować już po 4-6 lub 8 tygodniach. Najbardziej spektakularny efekt osiąga się po 5 miesiącach codziennej kuracji, a następnie dla podtrzymania efektu stosuje się 2-4 razy w tygodniu.Odżywkę zaczęłam testować 12 stycznia 2016 roku. Moje rzęsy, miały ubytki, nie były geste. Po dwóch tygodniach zauważyłam, że moje rzęsy są bardziej gęstsze. Jest ich po prostu więcej.
 Po prawie miesiącu zauważyłam, że rzęs jest oczywiście więcej ale są bardziej wydłużone i zakręcone. Odżywkę stosuje regularnie codziennie, raz tylko zapomniałam jej użyć. Jest to pierwszy raz kiedyś przyzwyczaiłam się do wieczornego nakładania odżywki :d
Niestety  zdjęcia nie są w stanie oddać faktycznego stanu rzęs, bo jest o wiele lepszy!
Jestem osobą raczej, która nie miała bardzo krótkich rzęs, ale mimo tego widzę dużą poprawę w moim wyglądzie rzęs. Przy malowaniu rzęs brudzę sobie powiekę - więc jest dobrze! Mój chłopak ocenił, że mam rzęsy już jak koń - nie wiem skąd się wzięło takie porównanie, ale przy zwróceniu uwagi na grafikę oka konia, może coś w tym jest! Są widoczne, gęste i długie!
Przy pierwszych dwóch użyciach miałam lekko zaczerwienioną linię dolną oka. 
Nie wywołało u mnie żadnego uczulenia mimo, że jestem alergikiem.Zauważyłam lekkie wypadanie rzęs.

Jestem z niej bardzo zadowolona, mam nadzieję, że będzie mnie kiedyś stać, żeby zakupić tą odżywkę w cenie regularnej!

Polecam Wam tą odżywkę jeżeli będziecie mieli okazję ją kupić lub przetestować!

Jeszcze opakowanie mi się nie skończyło, ale już obawiam się, że ją stracę!

Mieliście okazję ją testować?
Może polecicie mi odżywkę, która ma podobne efekty?


Buziaki!

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia