Powitaj nową siebie! | HELLO SLIM

niedziela, 18 września 2016


Cześć Wam kochane!

Dzisiaj chyba jeden z najbardziej oczekiwanych postów podsumowujących!
Czy detox herbatkami HELLO SLIM jest naprawdę najprzyjemniejszym i najskuteczniejszym sposobem  na odchudzenie? Dla przypomnienia macie post, w którym opisywałam na czym polega odchudzanie tymi herbatkami - klik do postu

Herbatki stosowałam codziennie : rano i wieczorem. Nigdy nie zapomniałam o wypiciu herbaty.
Smak herbaty bardzo dobry, tak jak mówiłam wcześniej - nie jest to smak, gdzie trzeba zatykać nos żeby wypić jak najszybciej.

Herbata na dzień miała dodawać nam energii na cały dzień i wspomagać metabolizm. Czy się zgadza? Powiem tak, od 30 dni kiedy je pije, nie musiałam robić sobie kawy na rozbudzenie. Zawsze kawa towarzyszyła mi do śniadania, aby mnie pobudzić, a tutaj wielkie zaskoczenie, że po wypiciu herbaty dostawałam naprawdę powera na cały dzień. Herbatę zazwyczaj piłam przed zjedzeniem śniadania.Co mogę jeszcze powiedzieć o herbacie na dzień? Jak zawsze miałam problem z toaletą, po tym detoxie naprawdę widziałam, że mój organizm reaguje na herbatę. Dla mnie bardzo duży plus!

Herbata na noc miała nas uspokajać - i tak było. Często mam problemy ze spaniem, rzucam się z boku na bok, a tutaj naprawdę dobrze mi się spało. Rano wstawałam wypoczęta! Dużym plusem dla mnie okazał się fakt, że herbatę należy wypić po ostatnim posiłku. Zmobilizowało mnie to do nie przekąszania. Jak zjadłam ostatni posiłek, wypiłam herbatę to nie było siły, aby zmusiła mnie lub zachęciła do wzięcia nawet gryzka jakiegoś jedzenia! Wiedziałam, że jak wypiję to nie ma już później zmiłuj się!
Niestety wszystko co dobre szybko się kończy... Właśnie przechodzę odstawienie od herbaty od  
2 dni :D Jest ciężko, ponieważ przyzwyczaiłam się do niej - poranki nie są już takie same, a wieczory nie mobilizują jak wtedy! Czy widzę postępy? TAK W CIĄGU 30 DNI KURACJI SCHUDŁAM  3 KG!!! I tutaj czas na fanfary!! Potwierdzam zupełnie szczerze, że ten detox herbaciany jest najbardziej przyjemnym i skuteczniejszym sposobem na odchudzanie!! Czuję się po tym czasie stosowania - lekka, pełna energii, centymetry w ciałku również się skurczyły! Jestem bardzo zadowolona!


JEŻELI NADAL MASZ WĄTPLIWOŚCI - ZRÓB KROK I PRZYWITAJ NOWĄ SIEBIE!
JA JUŻ POZNAŁAM NOWĄ SIEBIE, A TY? PODEJMIESZ WYZWANIE?

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia